Dnia-myśli

Dnia-myśli

Wywiad Roba z Kobrą

 

.Wróżki –  Syria –  Dowody w Internecie – Zapobieganie przemocy – Czintamani – Etiopia – Kurs Cudów – Historia Adama i Ewy – Śmierć kliniczna – Czarne słońce – Marihuana –  Trzęsienie ziemi w Kalifornii – Tachiony – Pszczoły – Równoległe rzeczywistości – Srebro i złoto –  Bill Gates – Ujawnienie – Szambala – Agartiańskie archiwa – Petycja – Giganci – Incydent w górach Uralu – Jednoatomowe złoto – Litwa – Galaktyczne fuzje – Wzniesione smoki – Nowy Berlin – Aseksualność – Powodzie na Florydzie – Wybory w Ameryce 

.

Rob –  Kobra, witaj w naszej audycji.   Dziękuję ci ponownie za przybycie i doceniam twoje poświęcanie czasu co miesiąc, aby brać udział ze mną w tej audycji radiowej. Zwycięstwo Światła.  Twoja kolejna obecność jest dla mnie honorem.

KOBRA –  Jest to dla mnie przyjemność i bardzo lubię te wywiady.

Rob –  Powiedziałeś, że niebawem będziemy w stanie usunąć wszystkie bomby plazmowe Dziwadełko.  Kiedy je wszystkie usuniemy raz na zawsze, wygląda na to, że będziemy mogli ruszyć z Wydarzeniem.  Zgadza się?

KOBRA –  Tak, zdecydowanie.  Gdy zostaną one usunięte, wtedy będziemy bardzo blisko Wydarzenia.  Istnieją inne technologie, ale nie sądzę, by były one wielkim problemem.

Rob –  Tak.  To są naprawdę dobre wiadomości.  Wspomniałeś o energiach istot-wróżek, które powracają na powierzchnię planety.  Ukryły się one głównie do Wewnętrznej Ziemi – część wróżek fizycznych i te z niższego astralu, z powodu tych energii na Ziemi.  Część z nich powraca i trafia właśnie do pięknych, naturalnych miejsc na Ziemi, zgadza się?

KOBRA –  Tak, to prawda.

Rob –  Czy możesz pomówić nieco o wróżkach, sylfach i aniołach dla ludzi, którzy nie są świadomi?

KOBRA –  Nie są one fizycznymi istotami.  Mogą być widziane w wymiarach plazmowym, eterycznym i astralnym, ale każdy kto posiada chociaż trochę odczuwającej energii może je poczuć.  Nie możesz ich zobaczyć, ale możesz wyczuć ich obecność.  I jeśli pójdziesz do najpiękniejszych miejsc natury z dala od skupisk ludzi, jest prawdopodobne, że będziesz w stanie wyczuć ich obecność.

Rob –  Wspomniałeś:  „Ciemna strona jest śmiała w swoich ostatnich działaniach i Ruch Oporu przedsięwziął pewne działania w fizycznym wymiarze”.  Czy możesz pomówić nieco o ich śmiałych działaniach… Dla nas wszystko co robią jest śmiałe i w naszej ocenie negatywne, ale czy możesz pomówić konkretnie jakie działania podjęli?

KOBRA –  Tak, miało miejsce kilka sytuacji.  Pierwszą jest sytuacja w Syrii, gdzie możesz obserwować agresje Arabii Saudyjskiej i Turcji… Oni igrają z ogniem, powiedziałbym.  Jest to jedna z tych sytuacji.

Rob – Wygląda na to, że prowadzą pewne gry wojenne na granicy.  Słyszałem, że ostatnio zbombardowali szpital w Syrii.  Odpowiedzialni są za życie 40.000 ludzi.  Czy możesz o tym pomówić?

KOBRA –  Tak, powiedziałbym, że przymierze negatywnych sił zaatakowało ten szpital.  Upozorowali to jakby zrobili to Rosjanie, ale to nie byli oni.  Rosyjskie wojsko zabrania atakowania cywilów i są w 100% poświęceni sprawie usuwania tzw. terrorystów, którzy są najemnikami opłacanymi przez Jezuitów, ponieważ to wszystko jest tworem Jezuitów.  Negatywna frakcja wojskowa w Stanach, Arabii Saudyjskiej i Turcji, wszyscy oni są marionetkami Jezuitów i Jezuici chcą spowodować możliwie jak najwięcej cierpienia w regionie Syrii, ponieważ jest tam bardzo ważny wir energetyczny.

Rob – Ruch Oporu podłożył dowody zbrodni przeciwko kabałowi do systemu komputerowego głównych agencji prasowych na całym świecie i do komputerów niektórych  prywatnych osób.

KOBRA – Tak, jest to w systemie komputerowym.  Jest to trudne do znalezienia. Potrzebowałbyś naprawdę dobrych ekspertów komputerowych by to znaleźli, ale one tam są.

Będzie to jak wyskakujące okienko, które będzie posiadało bardzo atrakcyjny tytuł i ludzie będą w to klikać i zobaczą różnego rodzaju dowody.  Jeśli kabał przekroczy granicę, będzie to uruchomione.  Jest to obecnie  w wielu komputerach na całym świecie.

Rob –  Ewentualnie zostanie to uaktywnione tak czy inaczej, ale pewne akcje kabała mogą to uaktywnić wcześniej.

KOBRA –  Tak.  W czasie Wydarzenia wszystko to będzie aktywne, ale mówię o czasie przed Wydarzeniem.  Może to mieć miejsce dziś lub jutro jeśli przekroczą granicę.  Jest to ściśle określone.  Są to dowody przestępstw kabała.  Jest to ujawnienie dowodów z sumami, datami, osobami, ze wszystkim.  Tajne programy kosmiczne, kontakty z rasami pozaziemskimi, wszystko.

Kobra o zapobieganiu przemocy:  Ci agenci Ruchu Oporu będą w zwykłych ubraniach.  Będą anonimowi i nikt nie będzie w stanie ich zidentyfikować.  Więc jeśli intencją ciemnych będzie zaszkodzenie ludziom, mogą spodziewać się osób, które ich powstrzymają.  Nie będą oni w stanie powstrzymać wszystkiego, ale rozpoczną ten proces.  Nigdy wcześniej to nie miało miejsca.

Rob – Wielu ludzi poszukuje wiadomości na temat kamieni czintamani, i twierdzą, że jest to zielony szmaragd i zgadują, ze jest to kolumbianit czy mołdawit.  Czy są to kamienie czintamani?  Czy możesz wyjaśnić różne kolory kamieni czintamani, jeśli są one z tego samego źródła?

KOBRA –  Mołdawit ma zielony kolor i pochodzi z Plejad i nie jest kamieniem czintamani.  Kamień czintamani pochodzi z systemu gwiezdnego Syriusza i ma piękny lawendowy, czasem szary, czasem brązowawo-różowy kolor, jeśli jest przezroczysty.

Rob –   Wiele historycznych dokumentów Buddystów i część tych z Bliskiego Wschodu przedstawia je jako zielone. Czy jest na to powód?

KOBRA –  W zasadzie, mówią o dwóch różnych rodzajach kamieni.  Jednym z nich jest kamień czintamani i drugim jest kamień animati.  Kamień animati jest tak zwanym kamieniem ognia lub kryształem ognia, który jest mołdawitem.

Rob –  Jest pytanie: „Jestem Etiopczykiem. Tak zwany rząd etiopski, który był u władzy przez 25 lat, jest kontrolowany przez psychopatów, socjopatów.  Ich głównym celem są chrześcijanie i etniczna grupa Amhara.  Rząd popełnia ludobójstwo, czystki etniczne klasztorów kościelnych i własności Amharów. Dlaczego się to dzieje?”

KOBRA – Ok, sytuacja nie dotyczy jedynie Etiopii. Cała Afryka na obszarze Sahary ma wielki problem z obecnością Reptylianów i Archontów, którzy zinfiltrowali rządy i pogorszyło się to po inwazji w 1996 roku i jedynie niedawno pojawiły się pewne zmiany na lepsze.  Ale jest to wciąż daleka droga.

Rob –  W książce Course of Miracles [Kurs Cudów] jest powiedziane, że ten świat nie istnieje.  Że  jest to sen lub iluzja odseparowania od Źródła i istnieje jedynie Absolut –  wynik losowej funkcji.  Anomalia była poprawiona natychmiastowo przez Absolut, kiedy się pojawiła, ale wciąż myślimy, że jesteśmy odseparowani od Absolutu w czasie i przestrzeni.  Myślimy, że żyjemy w tym Wszechświecie w oddzielnych ciałach, ponieważ mamy myśli o separacji i czujemy strach i winę.  Jesteśmy nieświadomi tego, że czas nie istnieje i anomalia została skorygowana.  Kurs Cudów uczy, że istniejemy jedynie w Absolucie jako rozszerzenie Absolutu, z Bogiem i nami, jako jego jedynymi synami zasady chrześcijańskiej.  Nie jesteśmy winni.  Jesteśmy niewinni w wieczności, kiedy zostaliśmy stworzeni.   Widzimy ten świat jako rezultat podzielonego umysłu, a święty duch w nas daje nam pamięć Absolutu i wspiera nas w uzdrawianiu tego podzielonego umysłu.  Kurs Cudów miał być czanelowany przez Jeszuę”.  Kobra, czy możesz skomentować, czy to się zgadza?

KOBRA –  Ok.  Nie zgadzam się całkowicie z tą perspektywą.  Jeśli spojrzysz z pewnej wyższej perspektywy, świat może pojawić się jako iluzja, ale jedynie wtedy kiedy nie identyfikujesz się z tymi niższymi wymiarami stworzenia.  Ale te niższe wymiary stworzenia takie, jak wymiar fizyczny, astralny, mentalny nadal istnieją, ponieważ są dynamiczną interakcją pomiędzy Absolutem i losową funkcją, przypadkowością.  Więc jest to kwestia perspektywy.  Więc Kurs Cudów po prostu opisuje pewną perspektywę pewnych istot, które osiągnęły pewien poziom rozwoju duchowego i to jest to – perspektywa.

Rob –  Simon Parkes powiedział, że historia Adama i Ewy jest prawdą, a nie mitem.  Powiedziałbym, z mojej perspektywy księgi Urantii, wydaje się być prawdziwa, ale wymaga wyjaśnienia.  [Simon opisał tę historię w jednym z wywiadów jako grę boga Enki i jego synów i wąż [jako jeden z synów], jest niesłusznie przedstawiony jako ‚zły’, gdyż chciał uświadomić ludzkość – kr]

KOBRA –  W rzeczywistości, ludzkość swego czasu stworzona była przez duchową i genetyczną inżynierię i to stworzenie jest mitem odbicia dalekiej pamięci tego wydarzenia.  Więc jak większość mitów ta historia jest rzeczywiście odbiciem lub pamięcią rzeczy, które miały miejsce.  Ale z uwagi na spory czas jaki od tego minął, została przekręcona i zniekształcona do pewnego stopnia.

Rob –  Czy ludzie, którzy przeżyli śmierć kliniczną (NDE) opisują rzeczywiste doświadczenia tego co ma miejsce po śmierci, a może jest to kolejna warstwa systemu kontroli, kolejna warstwa zasłony?   Ludzie opisują intensywną radość i miłość, piękną muzykę i również Boga lub Jezusa lub członków swojej przeszłej rodziny, którzy mówią im, aby powrócić do ciała.  Czy jest to prawda?

KOBRA –  Tak, rzeczywiście te doświadczenia są prawdziwe.  Ludzie doświadczają jasnego światła i bliskich istot wokół siebie.  Jedyną rzeczą tu jest, że przewodnicy, którzy są kochający i sugerują im powrót lub dają im innego rodzaju sugestie są czasem sami zmanipulowani.  Mają dobre intencje.  Są dobrymi istotami, ale byli zmanipulowani na płaszczyźnie astralnej.  Kierownictwo, które otrzymasz od przewodników jest czasem słuszne, czasem nie.   Ostateczne źródło przewodnictwa jest w tobie.

Rob –  Czy Wydarzenie może nastąpić bez 144.000 ludzi wykonujących medytację na rzecz Wydarzenia, kiedy nadejdzie właściwy czas?

KOBRA – Wydarzenie nastąpi niezależnie od tego co zrobimy.  Robimy co możemy, aby przyspieszyć proces i uczynić go prostszym dla wszystkich.  Ale Wydarzenie nie zależy od tego co ja zrobię, lub co ty zrobisz.

Rob –  „Ben Fulford mówił o grupie Iluminatów i o tym jak czczą czarne słońce. Czy możesz zapytać Kobrę, czym jest czarne słońce?”

KOBRA – Pewne grupy w strukturze kabała mają czarne słońce jako symbol galaktycznego centrum.  Czczą je, obawiają się go i je respektują.  I będzie ono bardzo szybko ich ostatecznym przeznaczeniem.

KOBRA o marihuanie –  Ingeruje ona z połączeniem pomiędzy fizycznym mózgiem i eterycznym mózgiem.  Ale to połączenie rzeczywiście rozpuszcza membranę pomiędzy fizycznym mózgiem i eterycznym mózgiem i czasem jest to dobre, a czasem nie.  Ponieważ zazwyczaj, gdy ludzie mają rozpuszczoną tę membranę, nawiązują łatwo kontakty z astralnymi Reptylianami i innymi eterycznymi Reptylianami.  Czasem jest to ryzykowne, więc jeśli podejdziesz do tego właściwie, efekt może być korzystny, w innym wypadku może to wzmocnić twoje połączenie z istotami z niższych wymiarów na płaszczyznach eterycznych i niższych astralnych.  Ta roślina została importowana z pewnych planet, które są bliżej centrum galaktyki.

KOBRA o trzęsieniu ziemi w Kalifornii –  Ten strach jest wyolbrzymiony.   Ludzie przepowiadali wielkie trzęsienia ziemi w Kalifornii od lat 60-tych.  Są bardzo silne siły Światła, Galaktyczna Konfederacja, Komenda Asztara, które stabilizują płyty tektoniczne, zwłaszcza w tym obszarze.  I siły Światła nie oczekują jakichkolwiek katastroficznych trzęsień ziemi w tym rejonie.

Rob – Ponieważ kabał zostanie niebawem pokonany, co powstrzymuje ich od zdetonowania bomb Dziwadełko lub Toplet, ponieważ oni i tak skończą w Centralnym Słońcu?  Co powstrzymuje ich od myślenia ‚i tak przegraliśmy, więc zniszczmy najwięcej jak to tylko możliwe’?

KOBRA –  Ci którzy mają dostęp do bomb Dziwadełko, nie jest ich wielu i nie są tak spolaryzowani emocjonalnie.  Są oni bardziej mentalnie spolaryzowani i planują,  nie reagują.  W ten sposób byli w stanie utrzymywać kwarantannę na Ziemi przez 25 tysięcy lat.

Rob –   Ok, w odniesieniu do książki Dr Salla o tajnych programach kosmicznych, wtajemniczony powiedział, że tachion może zostać użyty do podróży kosmicznej.  Dodam swój mały komentarz; ludzie tego nie lubią.  Kontakt Dr Bella, Plejadianin, którego raz spotkałem,o imieniu James, jego statek napędzany jest napędem tachionowym.  Więc Kobra, pytanie brzmi:  „Czy wiesz jak byłoby to zrobione na wyższym poziomie, używanie tachionów w podróżach kosmicznych?”

KOBRA o Tachionach –  Są bardzo interesującymi cząsteczkami, ponieważ posiadają silne połączenie ze Źródłem i nie reagują z większością materii bezpośrednio.  Reagują jedynie z silnymi nuklearnymi siłami i z powodu pewnych fizycznych właściwości tachionów.  Są bardzo dobre w zwalczaniu entropii i są powszechnie używane przez różne zaawansowane cywilizacje w systemach napędowych statków kosmicznych.  I tachiony mają możliwość łączenia podświetlnych podróży z podróżami super-świetlnymi.  Oznacza to bezproblemowe przejście przez gwiezdne wrota.  Więc jeśli statek kosmiczny używa tego napędu do podróży przez zwyczajne kontinuum czasoprzestrzenne i wkracza przez gwiezdne wrota, nie doświadczysz niczego.   Będzie to spokojna, bezproblemowa podróż.  Dla przykładu, podróż stąd do systemu gwiezdnego Syriusza zajmie jedynie kilka chwil.

Tachiony nie mogą zostać wykryte, ponieważ powiedziałbym, nauka na tej planecie w obecnej formie może wykryć tylko coś, co opiera się na kilku podstawowych interakcjach – interakcjach z siłą elektromagnetyczną.  Widzisz, większość detektorów używa protony.  Używają one elektryczność i magnetyzm, a tachiony nie reagują z tymi siłami, więc nie możesz tego dostrzec. Nie produkują elektryczności i nie reagują z polem magnetycznym.  Nie jest łatwo je wykryć.  Mogą być tylko wykryte przez ich oddziaływanie na cząsteczki subatomowe.  Jeśli naukowcy wiedzieliby, gdzie szukać, mogliby je odkryć z łatwością, nawet teraz.

Rob – Czy możesz pomówić o obecnej sytuacji pszczół i jak jest to krytyczne, i co to znaczy dla zapylania roślin?  Czy istnieją plany Ruchu Oporu poradzenia sobie z tym problemem?

KOBRA –  Obecnie, Ruch Oporu podejmuje pewne działania i ta sytuacja stale się poprawia przez ostatni rok.

Rob –  Czy ludzie żyjący w różnych, równoległych rzeczywistościach wciąż mają dostęp do głównej rzeczywistości, lub są od nas odcięci?

KOBRA –  Cała idea równoległych rzeczywistości jest po prostu ideą różnych wymiarów.  Oczywiście mamy wymiar fizyczny, eteryczny, astralny, mentalny i są one na pewien sposób równoległymi rzeczywistościami, ale są wszystkie połączone zjednoczonym polem.  Możemy powiedzieć, że wszystkie są aspektami lub stronami tej samej rzeczywistości, która pochodzi ze Źródła i reaguje z losowością i wszystkimi kierunkami, w których się zamanifestowała. Wszystkie działają w zgodzie z prawami fizycznymi i duchowymi.

Rob –  Co możemy zrobić teraz z naszymi pieniędzmi, by bronić tego co posiadamy?  Zostały wspomniane srebrne i złote monety.  Czy powinniśmy je kupować i gdzie je możemy kupić?

KOBRA –  Tak, posiadanie złota, srebra, posiadłości lub czegokolwiek namacalnego jest dobrym pomysłem.  I możesz znaleźć zaufanych handlarzy.  Mogę podesłać Robowi odnośniki i może umieścić je gdzieś.  Nie wiem.  Możemy zrobić coś takiego.

cdn