Dnia-myśli

Dnia-myśli

Wywiad z Kobrą

Rob – Jak Bill Gates stał się jednym z tych ludzi, ponieważ posiadał informacje? Jaka jest historia Billa Gatesa?

KOBRA – Był po prostu programistą komputerowym, który stał się bardzo bogaty i po tym jak stał się bogaty, został skontaktowany przez  Iluminatów.   Został skuszony wpływami, upoił się nimi i jego dusza została zniekształcona.  Niestety, podjął pewne złe decyzje w życiu i teraz musi ponieść konsekwencje.

Rob –  Ben Fulford i Corey Goode mówią, że częściowe Ujawnienie jest tym co może mieć miejsce zamiast pełnego Ujawnienia, którego naprawdę potrzebujemy.  Co możemy zrobić by było pełne Ujawnienie?

KOBRA –  Ok.  Nie słyszałem, by Benjamin Fulford wspominał, że jest opcja na częściowe Ujawnienie.  Wiem, że Corey Goode o tym wspominał, ale nie ma takiej możliwości.  Plan sił Światła się nie zmienił.  Jedyną opcją jest pełne i kompletne Ujawnienie i siły Światła będą kontynuować nacisk ze swoimi planami, dopóki się nie powiodą.  Mogą pojawić się frakcje kabała lub inne grupy zainteresowania, które chciałyby działać dla częściowego Ujawnienia lub je przekręcić, ale jest to nie do przyjęcia i to się nie wydarzy.

Rob – Pytanie o Szambali: „Czy wszystko jest tak tajne, czy co nieco o tajemnicach  Szambali może zostać ujawnione?”

KOBRA – Szambala jest podziemnym królestwem Światła, które zakotwicza, stabilizuje częstotliwość Światła pod powierzchnią Ziemi przez miliony lat, a zwłaszcza w ostatnich 25 tysiącach lat, kiedy mieliśmy pełną kwarantannę na planecie.  Z powodzeniem powstrzymywali zniszczenie planety.

Rob –  Kolejne pytanie o wywiadzie nt. Wewnętrznej Ziemi z Corey’em Goode, który uważam za interesujący.  Corey odwiedził pokój archiwów jednej z grup agartiańskich i jestem pewien, że wiele z tych grup posiada agartiańskie dzieła. Mówią, że pod nimi znajdują się Komnaty Archiwów. Jestem ciekaw, co myślisz o tych Archiwach [Hall of Records]?

KOBRA – Na początku musiałbym powiedzieć, że moje źródła nie potwierdziły, że Corey Goode odbywał takie wizyty pod ziemią.  Co więcej, jego informacje nie pokrywają się z tymi, które posiadam o sytuacji pod ziemią.  Jego opis biblioteki pod ziemią pasuje do opisu, który był opublikowany w książce Diane Robbins kilka lat temu.  I istnieje wiele bibliotek w podziemnych miastach w różnych lokalizacjach.  Archiwa to nazwa ogólna, która może mieć wiele znaczeń. Jedno z nich to rekordy Akaszy i istnieje również wiele kryształowych bibliotek, które były zwane Archiwami z Atlantydy.  Jeden z nich był pod Sfinksem w Egipcie i jest wiele więcej pod Himalajami w pewnych lokalizacjach w Ameryce Południowej i innych miejscach.  I nie są to fizyczne książki.  Są to kryształy z zakodowanymi informacjami, które mogą zostać przeczytane pewną zaawansowaną technologią i część ludzi z sieci agartiańskiej ma dostęp do tych lokalizacji

Rob – Do jakiego stopnia rezultat petycji Tajnych Programów Kosmicznych [SSP] będzie miał wpływ na czas wystąpienia Wydarzenia?

KOBRA – Ta petycja nie wpłynie na czas wystąpienia Wydarzenia sama w sobie, ale może przyspieszyć proces Ujawnienia przed Wydarzeniem w całkiem dużym stopniu.  I to właśnie dlatego siły ciemności mieszają z petycją i przeszkadzają.

Rob –  Ponieważ data Wydarzenia była przesuwana przez tak długi okres czasu, zauważyłem, że część pracowników i wojowników Światła zaczyna wątpić, że cokolwiek teraz się wydarzy.  Technicznie, powinno być więcej ludzi, którzy powinni aktywnie uczestniczyć w petycji.  Osobiście byłem atakowany werbalnie przez osoby, które uważałem za przebudzone.  Kilka z nich powątpiewało o ekspertyzie Kobry odnośnie dostarczania autentycznych informacji od Ruchu Oporu, ponieważ czuli, że informacje na witrynie Kobry są zbyt oderwane od rzeczywistości.  Prawdopodobnie ponieważ nic ważnego się jak dotąd nie działo (przynajmniej z ich punktu widzenia).  Było to przedmiotem zaniepokojenia dla mnie, ponieważ nie ma niezbitego dowodu. Wielu ludzi zacznie tracić wiarę pomimo obietnicy pozytywnych rezultatów.

KOBRA – Oznajmiałem wiele razy, że nic ważnego się nie wydarzy, aż na krótko przed Wydarzeniem.  Będzie się wydawać, że nic się nie dzieje, ponieważ kontrola masowych mediów jest wciąż w rękach kabała i będzie dalej w rękach kabała, aż do czasu Wydarzenia.   Więc ta iluzja, że wszystko jest nadal tak samo będzie istniała do czasu Wydarzenia. Więc jeśli ktoś szuka 100% dowodu, nie znajdzie go dopóki właściwe rzeczy nie nastąpią i jest to całkiem logiczne.

Rob – Czy istniały giganty w czasie Atlantydy?

KOBRA – Tak.

Rob – Część przetrwało, tak?

KOBRA – Przetrwali, ale zostali zepchnięci pod powierzchnię.  Całkiem niedawno, powiedziałbym, kilka dekad temu, były całkiem spore kolonie gigantów pod powierzchnią Ziemi.  Większość gigantów była dobra i wybrali relokację do bardziej przyjaznej egzystencji, kiedy natrafiła się okazja.  Powiedziałbym, że przeciętna długość życia gigantów była w przedziale może tysiąca lat i oryginalni giganci z czasów Atlantydy, z bardzo, bardzo rzadkimi wyjątkami nie są już z nami.

Rob – Czy słyszałeś kiedykolwiek historię o incydencie Przełęczy Dzięcioła [Dyatlov Pass] w 1959 w górach Uralu?  Był o tym artykuł w ‚Czasie Rosji’ [RT].  Jaka jest twoja perspektywa nt. tego incydentu?

KOBRA –  Tak.  Część ludzi zniknęło w dziwnych okolicznościach.  Była to ingerencja negatywnych istot o nie-ludzkiej naturze.

Rob –   Czy możesz pomówić o jednoatomowym złocie?

KOBRA –  Eliksir życia nie jest zrobiony z jednoatomowego złota. To jest punkt pierwszy. Głównym celem jednoatomowego złota nie było przedłużanie życia.  Jednoatomowe złoto to cząsteczki wspomagające połączenie z wyższymi wymiarami, więc przyspiesza to duchową ewolucję w sporym stopniu.  Złoto w Górach Bucegi nie jest powiązane z jednoatomowym złotem.  Jest to po prostu złoto, które było umieszczone w kompleksie górskim przez siły natury, miliony lat temu.  I tak, istnieją istotne rezerwy złota w Rumunii, które zostały ukryte rzekomo z powodu bezpieczeństwa narodowego.

Rob – Czy możemy używać naszych myśli do nadpisywania obecnego zaprogramowania na globalną skalę, a jeśli tak, to jak?

KOBRA – Tak, potęga myśli jest jednym z najważniejszych instrumentów wolnej woli i jeśli krytyczna masa ludzi zharmonizuje się w swojej intencji i użyje swoich umysłów, swoich myśli by zamanifestować jakąś intencję, mogą wtedy zmienić świat.  I to jest dokładnie to co robimy.

Rob –  Pytanie o Litwę.  Mówią, że Litwa posiada najwyższy współczynnik samobójstw na świecie. Ludzie są truci.   Przeczytam ten wstęp tak, aby ludzie mieli pewne pojęcie. „Ostatnio pewne sprawy stały się bardziej nadmierne, dla przykładu w 2009 roku pobór wojskowy został zniesiony, ale w ostatnim roku został ustanowiony ponownie, odnowiony z powodu nowych wyzwań w geopolitycznej sytuacji.  Nazywają to rosyjską agresją.  W ostatnim roku został zablokowany dostęp do rosyjskiego kanału w TV.  Tak, zablokowany w 21 wieku, w wolnym kraju, z powodu, jak twierdzą podżegania do wojny.  Część ludzi, która aktywnie wyrażała swoje polityczne poglądy inne niż prorządowe, została zniesławiona w Internecie, część otrzymała groźby, cześć ludzi została zwolniona z… Jedna osoba została zwolniona z pracy na uniwersytecie za wyrażanie innej opinii na temat tego co wydarzyło się na Ukrainie.  Kuzyn tej osoby został zwolniony z jego pracy, ponieważ wyrażał inne poglądy o nienawistnych historiach. Są naprawdę przygnębieni i chcieliby wiedzieć, czy możesz pomówić o sytuacji na Litwie.  Powiedzieli, że ludzie pracujący po 40 lat otrzymują mniej pieniędzy niż uchodźcy syryjscy, którzy dostają około dwukrotnie więcej gotówki miesięcznie i to powoduje wiele napięć na Litwie, która jest bardzo biedna i uciskana.

KOBRA –  Ok.  Ta sytuacja jest bardzo dobrym opisem tego, co dzieje się w Europie w większości krajów europejskich, więc nie jest ograniczona jedynie do Litwy.  Jest to zorganizowana, powiedziałbym, nie tylko europejska, ale globalna próba kabała do zacieśniania kontroli, do zwiększenia tłumienia i cenzury, ponieważ obawiają się, że przegrają i dlatego robią ten ucisk.  Dzieje się to wszędzie.  Strategia z uchodźcami otrzymującymi podwójne stawki w porównaniu do pracowników pracujących przez całe życie w swoim kraju ma miejsce we wszystkich krajach Europy.

Rob – Ma to miejsce, aby wytworzyć napięcia, frustracje, zrzucenie winy na uchodźców i destabilizację.  Zgadza się?

KOBRA –  Tak, to jest część ich planu, tak.

Rob – Dlaczego pewne galaktyki się łączą?

KOBRA – Galaktyki się łączą, ponieważ jest to rzeczywisty proces fuzji bliźniaczych dusz na poziomie galaktycznym lub jest to także  proces fuzji różnych zaawansowanych galaktycznych istot, które nie są bliźniaczymi duszami w niektórych innych lokalizacjach.  Jest to bardzo daleko od nas, ale te energie galaktycznych fuzji są bardzo intensywne i wpływają na cały Wszechświat w pozytywny sposób.

Widzisz, galaktyki to głównie puste przestrzenie.  Odległości pomiędzy nimi są ogromne, więc kiedy dwie galaktyki się łączą, gwiazdy nie kolidują, poza bardzo, bardzo rzadkimi przypadkami.  Czasem gwiazdy zbliżają się i zakłócają pewne systemy słoneczne, ale dla znacznej większości systemów słonecznych nie ma  wpływu na życie w systemach słonecznych łączących się galaktyk.  Więc nie ma powodu do obaw.

Rob – Czy jest coś takiego jak wzniesione smoki?

KOBRA – Czy mówisz o populacji Drako, czy mówisz o smokach jako zwierzętach?

Rob – Powiedziałbym, czujących smokach o świadomości Drako, jak białoskrzydłych smokach, lub tego typu istotach.

KOBRA – Istnieją pewne istoty w populacji Drako, które pracują nad swoim Wzniesieniem i są całkiem bliskie tego.  Nie osiągnęły tego jeszcze, ale kiedy nastąpi Wydarzenie, będzie to wielki duchowy impuls i część populacji Drako osiągnie swoje Wzniesienie.

Rob – Czy jest prawdą, że jest miasto zwane Nowym Berlinem, które zostało zbudowane pod Niemcami (prawdopodobnie zamknięte teraz).  Czy jest to prawda?

KOBRA –  Istniała całkiem obszerna sieć podziemnych lokalizacji pod Niemcami.  To jest jedna rzecz i drugą rzeczą jest fakt, że były miasta gdzie niemieccy podróżnicy podróżowali do Południowej Ameryki, zeszli pod ziemię i utworzyli tam swoje kolonie i były również miasta, oczywiście na Antarktyce – nazistowskie podziemne bazy.  I istniała pewna nazistowska podziemna baza zwana Nowym Berlinem, zwana New Schwabbenland na Antarktyce.

Rob – Ktoś chciałby wiedzieć co jest wytłumaczeniem dla aseksualności.  Wedlug tej osoby, jest 1-2% populacji, która uznaje siebie za aseksualistów.  Czy istnieje energetyczne wyjaśnienie?

KOBRA – Powiedziałbym, że w większości przypadków jest to stłumiona energia seksualna. Powiedziałbym, kompletne zaprzeczenie.  Pewni ludzie nie odczuwają żadnych emocji.  Część nie odczuwa energii seksualnej.  Nie wszystkie przypadki, ale powiedziałbym większość przypadków, tak.

Rob –  W pewnym momencie mogą wystąpić powodzie na Florydzie, ale czy ludzie zostaną o tym poinformowani?

KOBRA –  Ludzie nie muszą się martwić o Florydę.  Jeśli nastąpią powodzie, ludzie będą ostrzeżeni na długo przed tym.  Powiem więcej, jeśli nastąpi pewne wydarzenie, które wpłynie na całą Florydę, ludzie zostaną ostrzeżeni i nie wydarzy się to przed Wydarzeniem.

Rob – Czy coś silnego nastąpi, aby powstrzymać wybory w Ameryce?   Wygląda to naprawdę przerażająco, jeśli będziemy mieli Clintonową lub Trumpa, lub jakiegokolwiek Republikanina za prezydenta.  Czy uważasz, że wybory będą miały miejsce tego roku, lub jest to jeszcze niewiadome?

KOBRA –  Odnośnie wyborów, nie jest bardzo istotne kto jest prezydentem, ponieważ prezydent zawsze, powiedziałbym od czasów Eisenhowera, jest kukiełką kabała.  Więc nie ma znaczenia, czy jest to Demokrata czy Republikanin, lub kto zostanie wybrany, ponieważ to co jest istotne jest to, że ci co za nim stoją, ci co kontrolują tę grę, muszą zostać usunięci i to wpłynie na działania obecnego prezydenta, ktokolwiek nim będzie.

Rob –  Dziękuję ci bardzo, Kobra.  Czy masz jakąkolwiek wiadomość dla świata na dzień dzisiejszy – coś optymistycznego, lub coś dla przyszłości naszych słuchaczy, z czym mogliby wrócić dziś do domu?

KOBRA – Tak, ludzie są całkiem zmęczeni, ale musimy być wytrwali.  Jesteśmy coraz bliżej każdego dnia, pomimo że nie widzimy namacalnych zmian na zewnątrz.  Jednak jest wiele znaków, jeśli wiecie gdzie patrzeć.  Możecie zaobserwować postęp Wschodniego Przymierza na froncie finansowym, na froncie politycznym.  Po trochu każdego dnia ma miejsce ujawnienie wielu rzeczy.  I jeśli widzicie szerszą perspektywę, wszystko to jest częścią większego obrazu i jeśli wiecie jak patrzeć, zauważycie, że wszystko to prowadzi do Wydarzenia.  Jest to część większego planu, więc jeśli możecie dostrzec wykonywany mały aspekt tego planu każdego dnia i to również  po raz pierwszy jest udostępniane w mediach głównego nurtu.  Nie miało to miejsca wcześniej, więc musimy być cierpliwi jeszcze przez chwilę.  Dla  niektórych ludzi będzie to trwało nieco dłużej, ponieważ chcieliby, aby Wydarzenie miało miejsce jutro lub w następnym tygodniu.  Prawdopodobnie to się nie wydarzy, ale przeszliśmy długą drogę i zbliżamy się do mety coraz bardziej.  Urodziliśmy się w tym wcieleniu z celem urzeczywistnienia tego.  Dlatego właśnie jesteśmy tutaj.  I nie poddamy się.

Dziękuję za uwagę i zwycięstwo Światła.

Rob –  Zwycięstwo Światła, Kobra.  I ludziska, kiedy grupa PFC (prepareforchange.net) powstała, głosowałem na cytat Gandiego „Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie”.

KOBRA – Dziękuję ci, do zobaczenia w następnym miesiącu.

http://thepromiserevealed.com/q-a-with-cobra-february-18-2016/

 Streszczenie transkryptu przetłumaczył black butterflies, edycja i redakcja Krystal.