Dnia-myśli

Dnia-myśli

Aktualności energetyczne

 


 
Aktualności energetyczne – 14 lipiec 2017 – FALA WYSOKICH WIBRACJI I DETOKS GĘSTYCH ENERGII Z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA

Witam wszystkich w kolejnych aktualnościach energetycznych. Jest połowa lipca. Ostatnio sporo podróżowałem, stąd mały poślizg. Cieszę się, że już wróciłem i poczułem uziemienie. W samą porę, bo letnie energie mają teraz bardzo wysoką wibrację i niosą w sobie nowy rodzaj intensywności. Zaraz się temu przyjrzymy z bliska. Teraz zapraszam was na chwilę z oddechem dla oczyszczenia i dla zintegrowania się z tymi energiami. Głęboki wdech – spokojny, skierowany prosto do brzucha i głęboki wydech, z którym uwalniają się te rzeczy, które potrzebują być uwolnione – kilka razy.

Żyjemy na wielowymiarowej planecie i jesteśmy wielowymiarowymi istotami. To oznacza, że nikt z nas nie przechodzi nigdy przez takie same doświadczenia i w taki sam sposób. Natomiast jest teraz bardzo ciekawy ruch energii, który potrwa jeszcze kilka tygodni. To energia o bardzo wysokiej wibracji, błyszcząca światłem, która może zabrać cię albo bardzo wysoko albo bardzo nisko.

Jeśli wylądujesz na wysokiej fali, to przez kolejne trzy do sześciu tygodni możesz czuć przypływ energii życiowej, przypływ pomysłów, przypływ radości w całym twoim ciele na samą myśl o tym, co jest dla ciebie zarezerwowane w przyszłości. Inni mogą cię postrzegać jako tryskającego szczęściem, emanującego pozytywnym stosunkiem do siebie, do innych czy do świata i dzielącego się z innymi radością. Trochę już to nie dziwi, patrząc na to, co się dzieje na świecie – z całą gamą spraw i kwestii, które wpędzają w smutek lub które wzbudzają lęk, jeśli zdecydujesz się na takie doświadczenie. Potrzebujemy zrównoważenia.

czytaj dalej >>