Dnia-myśli

Dnia-myśli

Wywiad Prepare for Change z Kobrą

 


 

Zaćmienie Słońca, 21 sierpnia – Zbigniew Brzeziński – Ukraina – Energie Bogini – Nanomaszyny – Moralność – Archonci – Drako – Korea Północna – Chimera – Seth Rich – Trump – Rothchildowie – Teoria płaskiej ziemi – Maitreya –  i więcej

Lynn – Witam wszystkich w majowej (27.05.2017) aktualizacji z Kobrą. Zacznę dzisiaj od aktualizacji z Malawi.
Postępy w dystrykcie Chikwawa w Malawi zostały poczynione od ostatniej aktualizacji. Mniej niż miesiąc temu wspólnota zainstalowała ich bardzo własną studnię. Zamiast kobiet wstających przed słońcem, aby podróżować do odległej studni, mają teraz studnię z wodą w ich własnej społeczności.
To jest ogromna poprawa! By wykonać tę innowację w wiosce, “szef” podarował Keyasonowi 4 hektary, co odpowiada około 10 akrom ziemi do wykorzystania dla sierot i pod prace budowlane dla jego społeczności . Dzięki hojności jednego z naszych europejskich darczyńców, ziarno niemodyfikowane genetycznie zostało wysłane do Malawi dla sierot z Maoni, a także dla nowego projektu Keyasona w Chikwawa. Nasiona rozwijają się od miesięcy w Maoni, a teraz, gdy Chikwawa ma czystą wodę, posadzili tam materiał siewny. Keyason posadził również nasiona Moringa, które będą produkować bardzo korzystne drzewa, które zapewnią ludziom wiele potrzebnych składników odżywczych.
Został również zakończony pierwszy tymczasowy budynek akademika, który pomieści 10 sierot i opiekuna. Jest to tylko konstrukcja murowana ze słabej jakości cegły i nie przetrwa przez wiele lat, ale teraz uchroni część sierot od deszczu. Nadal istnieje zapotrzebowanie na żywność, moskitiery, koce i odzież. Jest wiele do zrobienia, zanim ta wspólnota będzie samowystarczalna.
Keyason patrzy w przyszłość i pragnie nauczyć się nowych i lepszych sposobów uprawy, aby dostarczać żywność ludziom.
Ponieważ projekt Malawi jest również pod pieczą Prepare for Change, darowizny przeznaczone dla Malawi są również odliczane od podatku dla tych w Stanach Zjednoczonych. Darowizny mogą być dokonywane przez system PayPal z dopiskiem dla Malawi lub czekiem dla Prepare for Change z adnotacją na dole czeku “dla Malawi”. Prosimy wysyłać czeki na adres:
Prepare for Change, 1441 Huntington Drive, Suite 1110, South Pasadena, CA 91030
W imieniu sierot i Keyasona bardzo dziękuję za wsparcie. To dzięki hojności ludzi takich jak ty ci ludzie dostają szansę w życiu.
———
Lynn – Witamy z powrotem Cobra, jest to nasz wywiad z 29 maja 2017 r. Zacznijmy od odpowiedzi na pytania dotyczące nadchodzącego zaćmienia Słońca 21 sierpnia tego roku. W Stanach Zjednoczonych nastąpi zaćmienie Słońca. Czy możesz nam powiedzieć o znaczeniu tego zaćmienia.
COBRA – Zaćmienie, jak zapewne wszyscy wiedzą, będzie miało główną strefę wzdłuż całej części kontynentalnej USA i jako takie jest bardzo ważnym znacznikiem energii dla tego obszaru, więc zaćmienie jest okazją dla przebudzonej części ludności Stanów Zjednoczonych aby podjęła ważne decyzje dla przyszłości tego kraju w sposób zgodny z programem wyzwolenia planetarnego.
Lynn – czy planujesz specjalną medytację tego dnia.
COBRA – To nie jest najwyższy cel, aby odpowiedzieć na to pytanie.
Lynn – więc dasz nam znać później.
COBRA – dam wam znać, czy jest to najwyższy cel aby medytować we właściwym czasie. (OK)
Lynn – Czy to prawda, że ​​główny portal Bogini został zamknięty w roku 436 pne.?
COBRA – właściwie najważniejszy portal portal Bogini został zamknięty w roku 325 pne i w roku 395 pne. (chyba powinno być NA -czyli Naszej Ery -adept)
Lynn – Więc wtedy były dwa różne portale?
COBRA – było wiele portali i było wiele ingerencji Archontów. Na tamtym etapie z próbą całkowitego zamknięcia obecności Bogini na tej planecie, tak było. . . Powiedziałbym główna inwazja Archontów, zwłaszcza w IV i V wieku.
Lynn – Ok. Czy to zaćmienie daje możliwość ponownego otwarcia tych portali Bogini.
COBRA – W pewnym stopniu tak.
Lynn – czy zaćmienie w Stanach Zjednoczonych daje nam olbrzymią okazję do zdemaskowania rządu cieni tajnego państwa.
COBRA – Tak.
Lynn – OK. Czy cień słońca rzucony przez serce USA z zachodu na wschód zapewnia nam okazję do oświecenia amerykańskiej opinii publicznej, gdy tylko cień odejdzie i światło powróci.
COBRA – jak już powiedziałem, to świetna okazja do podjęcia pozytywnych decyzji we wszystkich dziedzinach, także w tej. (Dziękuję Ci)
Aaron – Cześć Cobra, Tu Aaron, wspólnik Lynn w tym wywiadzie . Tym razem zadam połowę pytań. Pierwsze pytanie brzmi: niektórzy twierdzą, że śmierć Chrisa Cornell, 17 maja w stanie Michigan, była częścią rytuału Iluminatów, związanego z pojawieniem się czarnej dziury podczas zaćmienia. Chris miał nawet piosenkę Black Hole Sun. Czy Iluminaci spróbują w jakiś sposób skorzystać z zaćmienia?
COBRA – spróbują.
Aaron – OK, co jest najlepszą rzeczą jaką możemy zrobić, aby zakotwiczyć Światło podczas tego całkowitego zaćmienia Słońca 21 sierpnia 2017 r.
COBRA – jak już mówiłem, najważniejszą sprawą jest podejmowanie decyzji, podejmowanie pozytywnych wyborów, a druga rzeczą , aby to robić w harmonii z innymi grupami. Tak więc zjednoczenie grup jest tu bardzo ważne. (Ok)
Lynn – czy Zbigniew Brzeziński był fizycznym członkiem Chimery.
COBRA – Nie.
Lynn – czy był z ciemności?
COBRA – Tak, oczywiście.
Lynn – Co się z nim dzieje, podczas gdy jego ciało fizyczne nie żyje.
COBRA – Nic więcej się z nim nie dzieje, ponieważ został zdezintegrowany w Centralnym Słońcu. On już nie istnieje. Ten byt nie jest już obecny w tym wymiarze / wszechświecie.
Aaron – Mówi się, że gwiezdne wrota prowadzą Cię do wyższej linii czasu Wzniesienia a portale umożliwiają podróżowanie w przestrzeni kosmicznej, pozostając na tej samej linii czasowej. Czy to jest prawda.
COBRA – nie do końca.
Aaron – Jak wiry współdziałają z portalami.
COBRA – faktycznie wiry są strukturami toroidalnymi, które tworzą punkty wejścia / wyjścia, które mogą stać się portalami, jeśli są aktywowane.
Aaron – Jak wiry Ziemi współdziałają z gwiezdnymi wrotami.
COBRA – W rzeczywistości gwiezdne wrota są czarnymi dziurami, które przechodzą przez nadprzestrzeń między różnymi systemami gwiezdnymi i gwiezdnymi wrotami wysyłając tylko fragment tej energii na powierzchnię planetarną. (OK)
Lynn – Kobra, czy słońce jest portalem?
COBRA – Tak..
.......................................
https://meditation539.wordpress.com/author/galacticjoel/page/3/