Dnia-myśli

Dnia-myśli

Wywiad Prepare for Change z Kobrą

 

 

——
 
Lynn – Cześć Cobra. Witaj w naszej aktualizacji z czerwca. Cieszymy się, że mamy cię dzisiaj.
COBRA – dziękuję za zaproszenie. To jest zawsze przyjemność robić te wywiady.
Lynn – Tu Lynn i mam mojego współprowadzącego Aarona i będziemy dzielić się pytaniami jak zwykle. Dzisiaj pomyślałam, że zacznę od rozmowy o pożarze w Grenfell Tower z 14 czerwca dwa tygodnie temu w Londynie w Wielkiej Brytanii.
Wyrażamy szczere kondolencje dla wszystkich, którzy ucierpieli w tym pożarze.
Pokrycie służy do zapewnienia stopnia izolacji cieplnej i odporności na warunki atmosferyczne w celu poprawy wyglądu budynków. … pokrycie może stać się zagrożeniem pożarowym z powodu projektu lub materiału. Czy to miało miejsce w przypadku pożaru Grenfell, Cobra?
COBRA – to był jeden z, mówię, zewnętrznych powodów. Chciałbym powiedzieć, że cała infrastruktura w tym budynku była przestarzała i nie utrzymywana prawidłowo. Było tak po prostu dlatego, że właściciel budynku zdecydował się nie inwestować wystarczająco w utrzymanie budynku prawidłowo.
Lynn – Więc nie sądzisz, że to było brytyjskie wydarzenie 9-11 lub fałszywa flaga?
COBRA – To nie było zdarzenie fałszywej flagi. Jest po prostu wiele budynków, wszędzie na świecie, które są zagrożeniem pożarowym, a prędzej czy później coś takiego może się wydarzyć w dowolnym miejscu, ponieważ nie są przestrzegane minimalne normy bezpieczeństwa. (Rozumiem) I w rzeczywistości Siły Światła zapobiegły w ciągu ostatnich kilku lat wielu takim przypadkom na całym świecie, dzięki czemu się nie wydarzyły.
Lynn – Wow, wiem, że w rządzie było wiele zamieszania z powodu tej sytuacji i przeniesiono tych ludzi aż o 200 mil od ich obecnego miejsca zamieszkania i to jest ogromna trudność. To naprawdę zła sytuacja dla tych ludzi.
Aaron – Cześć Cobra, tu Aaron, współprowadzący Lynn. Zacznijmy od drugiego pytania. Mówi się, że Justin Trudeau jest nieślubnym synem Fidela Castro i dlatego istnieje trwały handel między Kanadą a Kubą. Czy to prawda Cobra?
COBRA – Nie mogę potwierdzić tej informacji. (OK)
Lynn – doniesiono, że postrzelenie kongresmana Steve’a Scalise jest związane z jego wypowiedziami na temat handlu i wykorzystywania dzieci. Czy masz dodatkowe informacje na temat tego Cobra?
COBRA – Powiedziałbym, że wiele osób, które zajmowały się tym, zostało uciszonych w ten czy inny sposób, jest to jeden z takich przypadków.  Ale bez względu na to, co robi Kabał, nie mogą już utrzymywać tego w tajemnicy. Będzie po prostu zbyt wiele osób, ponieważ. . . ujawniających to, ponieważ świadomość tej sytuacji wzrosła dramatycznie w ciągu ostatnich kilku miesięcy i jest to część działań Sił Światła, aby jak najszybciej doprowadzić to do świadomości publicznej, ponieważ ludzie muszą być świadomi tego, a następnie będzie znacznie łatwiej podjąć działania przeciwko temu.  (Zgadzam się)
Lynn – kongresman Steve Scalise i inni zostali postrzeleni przez rzekomego strzelca w corocznym meczu baseballa między partiami Kongresu dwa tygodnie temu. Czy ten samotny morderca, James Hodgkinson, był częścią psychologicznej operacji tajnego państwa, czy też był tylko poddanym praniu mózgu liberałem, który czuje, że GOP (Grand Old Party -Partia Republikańska) jest czystym złem. Czy mógłbyś skomentować to Cobra?
COBRA – był jednym z ludzi, którzy byli poddawani programowaniu umysłu na bazie traumy i został on właśnie aktywowany. Jego program zabójstwa został uruchomiony. Kabał ma wiele takich osób rozmieszczonych w kluczowych pozycjach w Stanach Zjednoczonych również na całym świecie. (Dziękuję Ci)
Aaron – Dennis Rodman, były amerykański koszykarz, który odwiedza lidera Korei Północnej, Kim Jong-un, mówi, że jest zwykłym facetem i nie chce bombardować nikogo, w tym USA. Wiemy, że Korea Północna jest bardzo represyjnym reżimem i jest kontrolowana przez inne osoby z wyższych szczebli władzy. Więc Kim Jong-un po prostu wykonuje rozkazy i przybiera szczęśliwą minę dla odwiedzających, takich jak Dennis Rodman, czy on naprawdę jest sercem zła, za które go wszyscy uważamy?
COBRA – nie jest sercem zła, ale jest marionetką sieci oddziałów jezuitów, którzy wykorzystują sytuację Korei Północnej do własnych celów. (OK)
Lynn – Mają miejsce rozmowy i negocjacje dotyczące zmian reżimu w Arabii Saudyjskiej, Izraelu, na Ukrainie, w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, aby zakończyć konflikty i przygotować drogę do nowego systemu finansowego. Czy to logiczne, konieczne i prawdziwe negocjacje?
COBRA – Na pewnym szczeblu powiedziałbym, że istnieją realne negocjacje dotyczące zmian reżimów w tych krajach i tak się stanie. Zmiana taka nastąpi prędzej czy później, ale to nie jest najważniejszy punkt widzenia całej sytuacji, ponieważ prawdziwy reset finansowy nastąpi dopiero w momencie Wydarzenia, nie wcześniej. Ale pewne zmiany polityczne są możliwe przed i wydarzą się przedtem. Właściwie w niektórych krajach już się one zdarzyły, a także wydarzą się w innych krajach.
Lynn –  Cobra, czy wiesz, kto prowadzi te negocjacje? Czy to białe kapelusze? SSP (tajny program kosmiczny)? Lub kto?
COBRA – najprawdopodobniej, w większości przypadków białe kapelusze w tych krajach i pewnych innych, powiedziałbym, tajne pozytywne grupy, o których nie wspomniano w żadnym blogu ani na żadnej z witryn internetowych i nie są bardzo publiczne. Są bardzo prywatne, większość tego dzieje się całkowicie za kulisami i nie jest ogłaszane gdziekolwiek. (Ok dziękuję)
Aaron – Cobra, jaki masz intel o USS Fitzgerald, że ten niszczyciel rakietowy, podobno staranowany przez filipiński statek towarowy?  Co naprawdę się stało?
COBRA – Na głębszych poziomach jest wiele, powiedziałbym, gier rozgrywanych na temat ujawnienia tajnych programów kosmicznych marynarki USA i pewne siły, powiedziałbym, negatywne siły starają się przekonać marynarkę, aby nie ujawniała zbyt wiele, ponieważ istnieje bardzo silna pozytywna frakcja w Marynarce Wojennej Stanów Zjednoczonych, która chce uwolnić, co jest faktycznie na korzyść Pełnego Ujawnienia. Chcą uwolnić wszystko. Ale są inne frakcje, które są silnie przeciwko temu. Obecnie trwa dość silna walka o tę kwestię.
Aaron – Czy wiesz, kto to przygotował?
COBRA – To było zaprojektowane przez rozkazy ludzi bardzo blisko grupy Chimera, a szlak prowadzi do sił powietrznych Stanów Zjednoczonych.
Aaron – Dlaczego oni to zorganizowali?
COBRA – jak powiedziałem to ostrzeżenie dla marynarki by nie ujawniać zbyt wiele na temat tajnego programu kosmicznego.
Aaron – I oczywiście to próbują osiągnąć?
COBRA – Tak. (Ok dziękuję)
Lynn – Czy piramidy z czasów Atlantydy, które znajdują się pod wodą, u wybrzeży Long Island, są używane przez Siły Światła, aby zrównoważyć energię czarnego kamienia na wyspie Long Island?
COBRA – Tak.
Lynn – Czy skorzystalibyśmy z piramid w trzymanych naszych domach, naszych kieszeniach lub pod łóżkiem?
COBRA – Tak.
Lynn – Jak te piramidy działają?
COBRA – działają na zasadzie świętej geometrii i kształt piramidy faktycznie tworzy przejścia między wymiarami, które sprawiają, że energie o wyższej wymiarowości mają łatwiejszy do płaszczyzny fizycznej. Siły Światła mogą używać wszystkich tych piramid w ramach globalnej sieci planetarnej Światła i energii, aby skierować więcej Światła na płaszczyznę fizyczną. (Dziękuję Ci)
Aaron – Cobra, aby móc zrozumieć stopień zła, którym niektórzy prominentni ludzie na świecie są, czy byłbyś w stanie dać nam, według ciebie, ocenę według skali od jednej do dziesięciu, jeden to bycie dobrą osoba a dziesięć będącą uosobieniem zła. Ponieważ Zbigniew Brzeziński, po jego śmierci, został wysłany do centralnego słońca, zakładałbym, że będzie on numerem dziesięć w tej skali. Jak Twoim zdaniem Cobra można ocenić następujące osoby:
Aaron – Pierwszym jest David Rockefeller?
COBRA –  Powiedziałbym, że Brzeziński ma 9 , a David Rockefeller to 10.
Aaron –  A może George Soros?
COBRA –  George Soros 9.
..................................
Skrypt przetłumaczył galacticjoel, redakcja Krystal